Społeczna odpowiedzialność biznesu

Nasz cel: Podniesienie poziomu finansowania i świadomości niezbędnego do zakończenia globalnego kryzysu wodnego do dnia 31 grudnia 2020 r.

New Age jest firmą ukierunkowaną na cel i wierzymy, że nasze zaangażowanie w bycie agentem zmian na skalę globalną wykracza poza naszą podstawową funkcję dostarczania zdrowszych alternatyw. Nasze partnerstwo z wiodącą światową organizacją charytatywną na rzecz wody WATERisLIFE jest jeszcze w powijakach, ale zamierzamy osiągnąć dwa podstawowe cele 1) podnieść świadomość w zakresie samej sprawy (prawie 1 miliard osób nie ma dostępu do bezpiecznej wody pitnej), oraz 2) odgrywać integralną rolę w finansowaniu rozwiązań na całym świecie.

Te podstawowe cele doprowadziły nas do stworzenia pierwszego produktu z butelkowanej wody, z którego WSZYSTKIE wpływy wracają bezpośrednio do WATERisLIFE. Poza samym produktem New Age angażuje corocznie zasoby (zarówno ludzkie, jak i finansowe) w budowę marki WATERisLIFE i finansowanie instalacji do uzdatniania wody SunSpring (całkowicie niezależnych, zasilanych energią słoneczną/wiatrową) na całym świecie. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę WATERisLIFE.com - a jeśli Ty lub ktoś z Twoich rówieśników chce się zaangażować, skontaktuj się z Ken@WATERisLIFE.com lub JBarrow@NewAgeBev.com.