PROFIL FIRMY

Założona w 2003 roku firma New Age rozrosła się z małej, jednomarkowej firmy dystrybucyjnej do zdywersyfikowanej korporacji z bezpłatnym, wielomarkowym portfelem. Marki New Age konkurują obecnie w sześciu segmentach wzrostu: herbata gotowa do picia, napoje energetyczne, woda butelkowana premium, kawa gotowa do picia, kombucha i napoje relaksacyjne. Nasza wspierająca dystrybucja w oparciu o technologię Colorado zapewnia wyjątkową i trwałą przewagę konkurencyjną, która wzmacnia nasze marki i utrzymuje penetrację rynku detalicznego 
Dodatkowe dokumenty
Document 1 download
Document 2 download
Document 3 download

Historia firmy

Nasza historia to historia ciągłej innowacji i budowania marki, która od momentu założenia firmy w 2003 roku odnotowała znaczący wzrost marki i przychodów. Pierwotnie firma dystrybucyjna z jedną marką, Aspen Pure water, all-natural Xing Tea została stworzona w interesie zapewnienia konsumentom alternatywy dla sztucznych, niezdrowych ofert głównych konkurentów. Od tego czasu Xing urozmaicił swój produkt, tworząc Xing Energy, naturalny napój energetyczny bez GMO. W czerwcu 2016 roku, New Age Beverages Corporation została utworzona wraz z przejęciem Aspen Pure i Xing Beverages przez Búcha Live Kombucha. New Age połączył się z Marley Beverage Company, renomowaną i atrakcyjną marką stworzoną we współpracy z rodziną Boba Marleya. Po fuzji New Age doświadczyła dalszego bezprecedensowego wzrostu, utrwalając ogromną szansę na zdobycie bogactwa przez akcjonariuszy.

 


przywództwo

Dyrektor Generalny| Brent Willis

Pan Willis pełni funkcję Dyrektora Generalnego od marca 2016 roku. Przed objęciem stanowiska Dyrektora Generalnego New Age, zajmował wysokie stanowiska kierownicze w Kraft Foods, ABInBev oraz pełnił funkcję Prezydenta w Ameryce Łacińskiej w firmie Coca-Cola Company. Pan Willis ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu, zarządzaniu, zarządzaniu, zarządzaniu i inwestycjach na niepublicznym rynku kapitałowym z globalnymi liderami w dziedzinie CPG. Posiada tytuł Bachelor of Science in Engineering (Bachelor of Science) z amerykańskiej Akademii Wojskowej w West Point w 1982 roku oraz MBA z Uniwersytetu w Chicago w 1991 roku.


 


Dyrektor Finansowy| Gregory A. Gould

Pan Gould służył jako nasz dyrektor finansowy od października 2018 roku. Przed dołączeniem do Spółki, Pan Gould pełnił funkcję Dyrektora Finansowego Therapure-Products (Evolve Biologics), spółki zależnej Therapure BioPharma, Inc. od listopada 2017 roku do października 2018 roku. Pan Gould pełnił również funkcję Dyrektora Finansowego, Skarbnika i Sekretarza Aytu BioScience, Inc. lub Aytu (NASDAQ: AYTU) od kwietnia 2015 r. do listopada 2017 r., a od czerwca 2014 r. do czerwca 2017 r. był Dyrektorem Finansowym, Sekretarzem i Skarbnikiem Ampio Pharmaceuticals, Inc. lub Ampio (NASDAQ: AMPE). Pełnił funkcje Dyrektora Finansowego i Głównego Księgowego w kilku korporacjach notowanych na giełdzie oraz był niezależnym członkiem zarządu i ekspertem ds. rachunkowości. Jest wybitnie uzdolnionym dyrektorem finansowym, posiadającym doświadczenie w branży nauk przyrodniczych. Pan Gould jest CPA w stanie Colorado. Posiada tytuł Bachelor of Science in Business Administration Uniwersytetu Colorado, Boulder.


 


Prezydent, Morinda Holdings Inc| Randall N. Smith

Randy Smith pełni funkcję prezydenta Morindy od grudnia 2018 roku. Przed objęciem stanowiska prezesa, przez 14 lat był dyrektorem finansowym, skarbnikiem i wiceprezesem ds. finansowych Morindy. Był dyrektorem w dużej międzynarodowej firmie księgowej, gdzie specjalizował się w operacjach międzynarodowych i ekspansji oraz miał ponad 20 lat doświadczenia w doradztwie dla dużych firm publicznych i prywatnych w Chicago, Detroit i Salt Lake City. Pan Smith otrzymał tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości i administracji biznesowej z Southern Utah University oraz tytuł doktora Jurisa z University of Utah.


 


Chief Legal & Administrative Officer & Secretary| Richard Rife

Richard Rife pełni funkcję dyrektora ds. prawnych i administracyjnych oraz sekretarza korporacyjnego Spółki od 21 grudnia 2018 roku. Od 2005 r. pełnił również funkcję naczelnego radcy prawnego w Morindzie. Wcześniej pan Rife był wiceprezesem i zastępcą radcy prawnego Novell, Inc. Posiada 35-letnie doświadczenie w zakresie międzynarodowego prawa korporacyjnego, a także pełnił funkcję dyrektora ds. ochrony prywatności w organizacji prowadzącej działalność w 170 krajach. Otrzymał tytuł licencjata w dziedzinie sztuki w języku angielskim i Juris.